Kā atrisināt e-pasta spama problēmas WordPress

by Rinalds 1,951 views0

Kādā brīdi noteikti esi pamanījis, ka epastā palielinās saņemto epastu skaits vai sliktākajā gadījumā ir saņemts brīdinājums no hostinga vai lapa jau slēgta par to, ka tava lapa sūta spama epastus. Šoreiz īsa pamācība par to Kā atrisināt e-pasta spama problēmas WordPress ja izmanto Contact Form 7 spraudni.

Kā atrisināt epasta spama problēmas no WordPress

Šī pamācība ir paredzēta tiem, kas izmanto Contact Form 7 spraudni. Katra situācija ir jāizskata atsevišķi, bet kāds no šī noteikti tev palīdzēs.

Uzstādi Akismet

Akismet ir par brīvu pieejams spraudnis, kas aizsargā tavus komentārus un kontaktu formu no SPAMA. Reģistrācija ir viegla un neaizņemt daudz laika.

Uzstādi Contact Form 7 Honeypot spraudni

Šis spraudnis uzstāda vienkāršu pret spama spraudni. Tas apstādina populārākos zināmos botus, kas vienkārši turpina ievadīt informāciju nejauši – tādā veidā izsūtot spamu. Honeypot mēģina atšķirt botu no lietotāja tādā veido apturot spamu.

Pievienot reCAPTCHA

Populārākais un efektīvākais veids kā apturēt spamu WordPress ir pievienojot reCAPTCHA. Contact form 7 ir iebūvēta reCAPTCHA funkcija ko var vienkārši pievienot. Lai pievienotu šo funkciju dodies uz Contact -> Integration

Tev būs jāpieslēdz Google reCAPTCHA. Šis ir salīdzinoši viegls un ātrs process. Ievadam pie Label nosaukumu, izvēlamies reAPTCHA v3, pie domain savu domēna vārdu un spiežam “REGISTER”. ( Domēnu norādam bez “http://” bildē ir norādīts kļūdains domēns )

 

Nākošajā solī google iedos jums Site Key un Secret Key ko vajadzēs nokopēt un pievienot mājaslapai. Drošības nolūkos bildes šeit nenorādu. Ar jaunākajām versijām vairs nav vajadzīgs papildu “shortocode”. reCAPTCHA būtu jāstrādā un veiktu pieprasījumu tikai tad ja uzskata, ka tas ir bots nevis cilvēks.

Ja tev ir radušies kādi jautājumi, tad droši pievieno komentāru.

Angliskā versijā šis viss atrodams šeit.

Leave a Reply