Autori

Rinalds

Kopš 2012. gada veidoju mājaslapas uzņēmumiem, priv.personām ar WordPress, Joomla, u.c. sistēmām. Kopš 2015. gada strādāju kā IT konsultants, paralēli veidoju vienkāršas mājaslapas esošiem klientiem un sniedzu tehnisko atbalstu. Ar šo blogu vēlos palīdzēt citiem saprast cik viegli mūsdienās ir kļuvis izveidot pašam savu mājaslapu.

Zinitis.lv blogs uz doto brīdi ir viena autora darbs. Nākotnē ir plāns papildināt komandas pulku, bet līdz tam vēl ir jātiek.

Blogā viss saturs būs brīvi pieejams visiem apmeklētājiem. Daļa linku blogā uz citām mājas lapām var saturēt “affiliate” linkus. Affiliate linki palīdz blogam attīstīties un pievērst lielāku uzmanību.

Ārpus affiliate linkiem ir iespēja sazināties ar mani ja ir nepieciešama individuāla palīdzība vai konsultācija. Vairumā gadījumu un atkarībā no pieejamā brīvā laika šī iespēja ir bezmaksas. Ja ir vajadzīga pilna palīdzība tad atkarībā no darba lieluma ir iespēja vienoties par samaksu.

Jaunākie raksti

Domēni

Emoji kā domēna vārdi

NIC.lv savā .LV Reģistratūru avīzes” 7.numurā rakstīja par to, ka ir iespēja izveidot domēna vārdu ar Emoji, kas arī man bija jaunums. Zināju, ka var izveidot dažādus IDN domēnus, bet…

by Rinalds -

Nic lv
Domēni

Nic.lv Izmaiņas domēna vārdu maksātājiem

NIC uzsāk darbu pie jaunas domēna vārdu reģistrācijas kārtības ar samazinātu apstrādāto datu apjomu. Šajā rakstā skaidrojam, kādi dati par domēna vārdu tiek apstrādāti un kādas izmaiņas datu apstrādē gaidāmas…

by Rinalds -

Cits

zoho.com MX ieraksti nic.lv

Ir pienācis brīdis, kad vajaga individuālo e-pastu, bet nevēlies par to maksāt? Norādot Zoho MX ierakstus NIC.lv varam iegūt savu individuālo e-pastu par brīvu. Nekādu problēmu. Zoho.com piedāvā šādu iespēju….

by Rinalds -

Kā uzstādīt savu domēnu nic.lv
Domēni

Kā uzstādīt savu domēnu nic.lv

Ir pienācis tas maģiskais brīdis, tu esi nolēmis veidot pats savu mājaslapu! Super! Lai to izdarītu mums ir vajadzīgs domēns un šoreiz apskatīsim kā iegādāties un uzstādīt domēnu nic.lv sistēmā….

by Rinalds -

Domēns un Hostings
Vispārīgi

Kas jāzina par hostingu un domēnu?

Pirms ķerties pie mājaslapas veidošanas ir nepieciešams domēns ( piem. nosaukums.lv /.com /.co / vai cits ) un hostings uz kura tad arī šo domēnu piesaistīt un izvietot failus. Salīdzinājumam varam…

by Rinalds -